Statystyki

Użytkowników : 38
Artykułów : 35
Zakładki : 10
Odsłon : 47156

Statystyki galerii

  • Zdjęć:   420
  • Kategorii:   15
  • Odsłon:   45260
  • Komentarzy:   86
  • Głosów:   43
  • Tagów:   0

PIKNIK RODZINNY Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2007 02:00
Kolejna rodzinna impreza w naszym mieście odbyła się w ostatnią sobotę września na ul. Klonowej w Przedszkolu nr 1 im. Czesława Janczarskiego. Okazja była jasna jak słońce, które dogrzewało tego dnia przedszkolakom – dobrze pożegnać lato!
Zabawa zaczęła się w ogródku przedszkolnym już w samo południe. Maluchy podzielone na grupy wiekowe przygotowały część artystyczną pt. „Poznajemy polskie legendy”, a w pro-gramie były tańce, piosenki, po czym dzieci nauczały, opowiadając rymowane historie, o Krakowie i Warszawie. Sukienki z różnych epok, kolorowe stroje, hejnał w tle i kilka ciekawych opowieści o przodkach zafascynowały słuchaczy, m.in. rodziców, znajomych, starsze rodzeństwo. Wszystkim w pamięć zapadło ostatnie zdanie „A na koniec każdy z nas Wam powie, że najlepiej w naszym mieście, tu w Węgrowie”. Występ nagrodzono gromkimi, zasłużonymi brawami, ale to nie oznaczało końca atrakcji. Dla młodszych działała loteria fantowa, malowano twarze, przyjechał wóz strażacki, można było skakać na dmuchanym zamku... A przede wszystkim aż do godziny 16.00 trwała dyskoteka na świeżym powietrzu, do tańca zaś przygrywał zespół Esex. W międzyczasie odbyła się licytacja niespodzianek, konkursy dla przedszkolaków i ich rodziców oraz całe mnóstwo innych zabaw.
Piknik rodzinny był świetną propozycją na sobotnie popołudnie - wszyscy wesoło się bawi-li, a lato zostało godnie pożegnane.