Statystyki

Użytkowników : 38
Artykułów : 35
Zakładki : 10
Odsłon : 47156

Statystyki galerii

  • Zdjęć:   420
  • Kategorii:   15
  • Odsłon:   45260
  • Komentarzy:   86
  • Głosów:   43
  • Tagów:   0

Na młodych piłkarzy z Miedznej trudno nie patrzeć z nadzieją. Obiecujący Drukuj Email
środa, 01 sierpnia 2007 02:00
Najmłodsi piłkarze Miedzanki Miedzna, prowadzeni przez Waldemara Salacha, są odkryciem sportowym naszego regionu. Ciężkie treningi, które odbywały się dwa razy w tygodniu, przyniosły oczekiwany sukces.
Jednym z większych sukcesów tej drużyny była dominacja podczas piłkarskiego Sokolika 2007. Drużyna Miedzanki pokonała Jabłonnę Lacką 0:2, FC Dychę 1:3, Wilgę 1:2, Gręzowię 2:7.
Na początku lipca drużyna Waldemara Salacha wyjechała na obóz do Ciechanowa, gdzie rozegrała dwa mecze z drużyną z Kielc. Oba mecze skończyły się sukcesem drużyny z Miedznej. Młodzi zawodnicy podczas pobytu na obozie mieli do dyspozycji boisko do gry w piłkę nożną oraz basen. 11 lipca odbył się festyn, na którym obecni byli liczni goście z PZPN–u oraz zawodnicy grający w klubach polskich i zagranicznych. Piłkarze Miedzanki mogli podziwiać mecz Polonii Warszawa na stadionie w Ciechanowie.
Podczas wakacji treningi się nie odbywają, ostre przygotowania rozpoczną się od września. Drużynę czeka jeszcze wiele meczy o zaszczytne trofea. Miejmy nadzieję, że zdobędą co tylko można w dziedzinie piłki nożnej. Ci młodzi ludzie są przyszłością polskiej piłki i może gdy dorosną, będziemy ich podziwiać na stadionach europejskich, gdzie pokażą, że piłka nożna jest narodowym sportem.