Statystyki

Użytkowników : 38
Artykułów : 35
Zakładki : 10
Odsłon : 47141

Statystyki galerii

  • Zdjęć:   420
  • Kategorii:   15
  • Odsłon:   45259
  • Komentarzy:   86
  • Głosów:   43
  • Tagów:   0

Dla zachęty Drukuj Email
wtorek, 01 maja 2007 02:00
Klub Milton mieści się w Węgrowie przy ulicy Żeromskiego 22. Nazwa to imię męskie, nadane lokalowi przez właścicielkę Annę Śledź. Klub kojarzy się z otwartymi skrzydłami dla wszystkich tych, którzy zaistnieć chcą jako organizatorzy wydarzeń muzycznych oraz szeroko pojętych kulturalnych w naszym mieście. Milton nie ogranicza się do jednego gatunku muzy-ki preferowanej na imprezach. Poprzez swoje spektrum muzyczne zrzesza fanów różnorodnej muzyki, daje możliwości zaistnienia lokalnym wykonawcom, jak również artystom z całej Polski i z zagranicy. W swoich założeniach klub nastawiony jest na odkrywanie młodych talentów. Może się także poszczycić występami w swoim wnętrzu doświadczonych artystów.
Imprezy tematyczne, jakie serwuje klub sprawiają, że każdy może znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Można przyjemnie spędzić czas przy lubianej muzyce, delektując się napojami z baru. Miejsca wyznaczone dla gości udostępnione są zarówno w środku, jak i na zewnątrz, w ogródku.
W przyszłości właścicielka Miltona planuje wiele atrakcji dla odwiedzających to miejsce. Wymienię chociażby wystawę fotografii, a reszta niech pozostanie słodką niespodzianką. Bądźmy, więc czujni. Ogłoszenia w całym mieście w odpowiednim czasie zasygnalizują nam, że nadeszła pora, aby w poszukiwaniu wrażeń i atrakcji wybrać się do Miltona.