Statystyki

Użytkowników : 38
Artykułów : 35
Zakładki : 10
Odsłon : 46933

Statystyki galerii

  • Zdjęć:   420
  • Kategorii:   15
  • Odsłon:   45238
  • Komentarzy:   86
  • Głosów:   43
  • Tagów:   0

Gdzie diabeł nie może... Drukuj Email
piątek, 01 lutego 2008 02:00
Śmierdząca sprawa
Węgrowskie toalety publiczne przypominają czasy PRL-u, niedomykające się drzwi, i ściany potrzebujące szybkiego remontu. Czy nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że odmierzanie długości papieru toaletowego przy osobach trzecich może być nieco krępujące? Pamiętajmy, że z toalet publicznych korzystają nie tylko mieszkańcy Węgrowa, ale i osoby spoza miasta. Tymczasem stan toalet pozostawia wiele do życzenia!

Ekologicznie
Od kilku tygodni w naszych sklepach można kupić ekologiczne torby, w kilku kolorach do wyboru. Ich koszt wynosi od 3 do 5 złotych. Pomysł ten spodobał się klientom, czy więc jest nadzieja, że plastikowe torebki kiedyś znikną z naszego rynku? Oby jak najszybciej!

Palaczom - dziękujemy!
W węgrowskich barach brakuje oddzielnego miejsca dla osób niepalących, a jeśli jest, to tylko formalnie, bo klienci nie przestrzegają zakazu, a obsługa nie pilnuje palących, czy więc my - niepalący - jesteśmy skazani na kaszel i wysypkę? Myślę, że nie, jeśli właściciele okolicznych lokali pomyślą, ile mogliby zyskać dzięki bezpapierosowym zakątkom w swoich lokalach.

Przywileje dla studentów
Od połowy stycznia Zarząd PKS Sokołów S.A. postanowił docenić podróżujących studentów. W piątki, soboty i niedziele studenci mogą skorzystać z 33% ulgi na trasie Węgrów -Warszawa i Warszawa-Węgrów. Każdy podróżujący musi mieć przy sobie ważną legitymację studencką. Biorąc pod uwagę, że przywileje podczas transportu mieli już żacy Akademii Krakowskiej, nasi przewoźnicy nie pospieszyli się z tym pomysłem, ale cóż, lepiej późno niż wcale!