Statystyki

Użytkowników : 38
Artykułów : 35
Zakładki : 10
Odsłon : 46938

Statystyki galerii

  • Zdjęć:   420
  • Kategorii:   15
  • Odsłon:   45238
  • Komentarzy:   86
  • Głosów:   43
  • Tagów:   0

Masters Promotion - Ameryka i Wielka Gala Drukuj Email
wtorek, 01 stycznia 2008 02:00
Z prawdziwą przyjemnością należy odnotować fakt, że powstało w Siedlcach i rozpoczęło działalność nowe stowarzyszenie. Masters Promotion, bo o tej organizacji mowa, zajmować się będzie głównie promowaniem wybitnych jednostek z dziedziny sportu, kultury i sztuki z terenu byłego województwa siedleckiego. Jak napisano w oficjalnym komunikacie na ten temat, reprezentanci wielu dyscyplin sportowych z racji tego, że nie są one dyscyplinami olimpijskimi, chociaż zdobyli mistrzowskie tytuły, nie mają z tego powodu żadnych gratyfikacji.
Jedną z takich dyscyplin jest coraz bardziej popularny kick-boxing, w którym prym wiodą tak znani zawodnicy jak Michał Głogowski, Katarzyna Furmaniak, Wojciech Myśliński i wielu, wielu innych. Dla nich właśnie w niedzielę 27 stycznia Masters Promotion wspólnie z WKS „Sfinks” zorganizowali Wielką Galę Kick-Boxingu, a jeszcze wcześniej organizacja ta sponsorowała wystawę fotograficzną Bogusława Skarusa w Węgrowskim Ośrodku Kultury.
Warto, a nawet trzeba nadmienić, że prezesem Masters Promotion został wybrany trener węgrowskich kick-boxerów Wojciech Górecki, a oprócz niego w skład zarządu weszli Mirosław Greluk, Piotr Siegoczyński, Artur Suchożebrski i Jerzy Matwiejczuk.
Gratulujemy pomysłu, życzymy oczywiście powodzenia, chociaż zdajemy sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Biorąc jednak pod uwagę zaangażowanie poszczególnych członków zarządu, można mieć nadzieję, że o ich działalności jeszcze nie raz będziemy mieli okazję informować naszych Czytelników.